• 0(312) 354 64 76 - 77
  • [javascript protected email address]

KURUMSAL

TARİHÇE

HİPNOTEM LTD. ŞTİ. ; 2017 yılında hidrolik , pnömatik ve elektronik bazlı proje ve sistem tasarımı yapmak ; bu alanlardaki ürünlerin imalatçı firmalardan tedariğini sağlayarak ilgili sektörlerdeki müşterilerine mühendislik , satış ve satış sonrası hizmetlerini (servis , montaj , yedek parça ) sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Alanlarında yetkin ve deneyimli personel ihtivası sayesinde ; kısa sürede birçok Uluslararası tedarikçi firmaların Türkiye mümessilliğini almış olup , temeli müşteri memnuniyeti odaklı -çözüm ortaklığı- hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

hipnotem

MİSYON

Yurtiçi ve yurdışında imalat yapan firmalardan kalite, maliyet ve süreklilik ilkelerine en uygun hidrolik ve pnömatik ürünleri temin edip olası tüm sektörlerin hizmetine sunmak , bu ürünleri kullanarak mobil ve endüstriyel firmalar için en doğru ve sürdürülebilir projeler oluşturmak , %100 müşteri memnuniyeti odaklı çözümler gerçekleştirerek ülke ve sektörüne her yönde müspet katkıda bulunmaktır.

VİZYON

Hidrolik ve pnömatik alanında yetişmiş uzman kadromuzla mobil ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalar için ; gerek malzeme tedariğinde gerekse projelendirme işlerinde sorumluluk,kalite ve güven ilkelerinden taviz vermeyen bir çözüm ortağı olmak, bu amaç doğrultusunda gerekli yatırım ve hamleleri yaparak kategorisinde üst sıralara çıkıp bilinen ve aranılan bir firma haline gelmektir.

hipnotem2

hipnotem3

Firmamızın müşterilerine yapmakta olduğu projeler için halihazırda tedarik ettiği ürünlerin bazıları kataloğumuzda dikkatinize sunulmuştur.

  • Bizimle çalışmak ister misiniz? Cevabınız evet ise aşağıdaki formu doldurun. Açık...
  • Kuurumsal haber ve duyurularla birlikte sektörel gelişmeleri de bu alandan takip...
  • Firma görsellerimiz, fuar çalışmalarımız ve uygulama fotoğraflarımız

-->
3WTURK CMS v8.0